Beznazwy-1

Prowadzisz firmę? Dbasz o innowacyjność, etykę i wrażliwość społeczną?
Możesz zostać Laureatem XI edycji Programu Promocji Firm “Business Excellence”.
Zyskasz obiektywną, ekspercką ocenę swojego przedsiębiorstwa oraz pakiet promocyjny.

 

youtube-ex
Harmonogram programu
ETAP 0 ETAP 1 ETAP 2
styczeń
2016 r.
od 01 marca
2016 r.
do 16 maja
2016 r.
17 maja
2016 r.
do 17 maja
2016 r.
do 25 maja
2016 r.
do 01 czerwca
2016 r.
do 17 czerwca
2016 r.
dziubek
dziubek
dziubek
dziubek
dziubek
dziubek
dziubek
dziubek
Oficjalne otwarcie XI Edycji Programu Promocji Firm Business Excellence
Rekrutacja uczestników, przyjmowanie kwestionariuszy zgłoszeniowych, ankiet wraz z listą wymaganych załączników oraz potwierdzeń opłat rejestracyjnych.
Ostateczny termin składania ankiet weryfikacyjnych oraz wniesienia opłaty rejestracyjnej. Zamknięcie listy uczestników Programu.
Obrady Komisji Programu.
Ogłoszenie listy uczestników drugiego etapu konkursu.
Ostateczny termin składania odwołań od decyzji Komisji Programu.
Ostateczny termin na dokonanie drugiej opłaty konkursowej.
Audyt i obrady Kapituły Programu.
Oficjalne ogłoszenie listy laureatów i wręczenie nagród.
 
Laureaci poprzedniej edycji
MAŁA FIRMA

KRYSTIAN PPH
PPHU MALINEX ( Laureat X-lecia PROGRAMU PROMOCJI FIRM)

 

ŚREDNIA FIRMA

Górnicza Fabryka Narzędzi Sp. z o.o.
PUH CEWAR Więch & Więch Sp. J. (Laureat X-lecia PROGRAMU PROMOCJI FIRM)

 

DUŻA FIRMA

Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A.
Fabryka Kabli ELPAR Sp. z o.o. (Laureat X-lecia PROGRAMU PROMOCJI FIRM)

 

innilaureaci

 

Wyróżnieni

EXPORTER I PROMOTOR REGIONU ZA GRANICĄ

PHU "GEO" Sp. z o.o.

 

 

 

INWESTOR REGIONALNY

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.

Hotel Alter

Ostatnia aktualność
wtorek, 24 maja 2016
Zdjęcia z audytów BE 2016

Zapraszamy do zapoznania się z relacją zdjęciową z audytów w firmach biorących udział w drugi etapie Programu Pramocji Firm Business Excellence 2016: Spółdzielnia Niewidomych im. Modesta Sękowskiego, MEDI-SEPT Sp. z o. o., Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "CEWAR"  Więch & Więch Spółka Jawna, PROXIM Sp. z o.o., Ladros s.c.

Więcej…
 
piątek, 20 maja 2016
Wyniki I Etapu BE 2016

Do II etapu Programu Promocji Firm Business Excellence 2016 zostają zakwalifikowane następujące przedsiębiorstwa :

Małe:

  1. ADAMPOLNET Damian Bogucki
  2. DREWNOLIT RUŁKA CEZARY
  3. LADROS s.c. A.Lewczyk, R.Lewczyk
  4. PPH Krystian Krystian Klementowicz
  5. P.P.H.U „CEMAR” Paweł Ostrzyżek
  6. P.P.H.U „MALINEX” Ryszard Malinowski
  7. PROXIM Sp. z o.o.
  8. Robert Niewiadomski Ośrodek Szkolenia Koni
  9. „ZETO” Sp. z o.o.

Średnie:

  1. KARTONEX Sp. z o.o.
  2. MEDI – SEPT Sp. z o.o.
  3. MODERN – EXPO S.A.
  4. P.U.H „CEWAR” Więch & Więch Sp.j.
  5. SPÓŁDZIELNIA NIEWIDOMYCH im. MODESTA SĘKOWSKIEGO

Duże:

  1. Fabryka Kabli ELPAR Sp. z o.o.
  2. FABRYKA ŁOŻYSK TOCZNYCH – KRAŚNIK S.A.
  3. Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL-ŚWIDNIK S.A.
 
środa, 07 października 2015
List gratulacyjny

Otrzymaliśmy list gratulacyjny od Banku Millenium oraz Millenium Leasing.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 13
Patronaty Honorowe
 
logo-patronat marszalek Sosnowski 1   Wojewódzki Fundusz Ochrony środowiska ZGL Logotypsz
Media
 
  radio lublin g   awangarda g lajf g  

Copyright © 2010 Mikrobit Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekt Enzo Sp. z o.o.

wykonanie Mikrobit Sp. z o.o